Uçak Kiralama

Plures Air, farklı tür ve modellerde değişen taşıma kapasitelerine sahip, her türlü ihtiyaca uygun nitelikte uçakların, yurtiçi ya da yurtdışı transferler için sağlanmasında, sahip olduğu global iş ortakları sayesinde en uygun maliyetli hizmetin sunulmasında, yılların deneyimi ve uzman ekibiyle müşterilerine kusursuz bir yurtdışı uçak kiralama deneyimi yaşatmaktadır.

Plures, yurtdışı uçak kiralama hizmetleri ile pek çok tıbbi tahliye, kargo gönderimi, kurye hizmetlerinin yanı sıra çok çeşitli sanat ve spor organizasyonlarında gerçekleştirdiği başarılı transfer hizmetleriyle sektörde üst sıralarda bir yer edinmiştir. Ayrıcalıklı ve kusursuz konfora, uygun fiyatla ulaşmak isteyen tüm müşterilerine, bu özel hizmeti vermeye devam etmektedir.

Plures Air uçak kiralama hizmetinden hem yurtiçi hem de yurtdışı uçuşlarınızda tek noktaya hareket için yararlanabileceğiniz gibi, birden çok noktaya çoklu uçuşlarda da Plures uzmanlığından faydalanabilirsiniz.

Plures Air olarak, müşterilerimize özel uçak kiralama hizmeti sunarak, seyahatlerinde konfor, lüks ve esneklik arayanlar için özgün bir deneyim sağlıyoruz. Müşterilerimizin seyahat ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarak, unutulmaz bir seyahat deneyimi yaşamalarını sağlıyoruz.

İletişim Formulogo